polskie centrum bizarro

Świeże mięsko – „Grobbing” już do kupienia!

In Książka, Różne, różniste on Kwiecień 15, 2012 at 10:00 am

Grobbing to podobnież slangowe określenie pewnych grup młodzieżowych na Dzień Wszystkich Świętych (trzeba przyznać, że trafne całkiem). Ale czytelnicy niedobrych literek na pewno wiedzą, że „Grobbing” to przede wszystkim tytuł ukazującego się właśnie nakładem wydawnictwa Novae Res zbioru opowiadań Krzysztofa T. Dąbrowskiego – specjalisty od grozy, który rozsiewa strach nie tylko w Polsce, ale i publikując w różnych miejscach od USA począwszy, na Matuszce Rosji kończąc; a także autora idącego w awangardzie polskiego bizarro (i to w podwójnym znaczeniu, bo niektóre jego teksty treść też mają cudownie awangardową).

Zresztą czy jest sens tłumaczyć? Na pewno czytaliście opowiadania Krzysztofa na niedobrych literkach, a ostatnio uraczyliśmy was dwoma fragmentami najnowszego dzieła autora – poruszającą historią walki z tuczeniem się, czyli „Fatland”; oraz egzystencjalnym traktatem o, całkiem dosłownie, znalezieniu się w gównianej sytuacji, czyli „Cała Wstecz” (to opowiadanie w całości znają wszyscy przezorni ludzie, którzy zakupili niegdyś „Bizarro dla początkujących” w wersji papierowej). Oczywiście opowieści smacznej (albo i niesmacznej), a przede wszystkim dziwnej treści w Grobbingu znajdziecie bez liku, więc bardzo miło nam uroczyście ogłosić, że…

„Grobbing” już do kupienia!

h

Tak jest – najnowszą bizarro książkę made in Poland (a takich nie mamy jeszcze wiele  – choć na pewno to się zmieni, już my tego dopilnujemy!) za chwilkę będzie można kupić w Empikach i innych księgarniach. Ale jeśli ktoś nie może się doczekać, idziemy w sukurs. Krzysztof wystawił bowiem specjalne, przedpremierowe egzemplarze „Grobbingu” na aukcji w serwisie Allegro, więc tylko jedno „Kup Teraz” dzieli was od możliwości zapoznania się z rasowym bizarro w brawurowym wykonaniu. W dodatku Mistrz Ceremonii bardzo chętnie dołączy do waszego egzemplarza autograf bądź dedykację (2 w 1 też pewnie wyłudzić się da :D), więc okazja podwójna.

Zainteresowani? Kliknijcie przepiękną okładkę powyżej, by przenieść się prosto do aukcji „Grobbingu”.

Miłośnikom talentu Krzysztofa przypominamy też, że w kwietniu ukazuje się wznowienie jego horrorowego zbioru opowiadań „Naśmierciny” – może więc warto sobie zafundować „podwójne doładowanie”!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: