polskie centrum bizarro

Seksowne dziewczęta Bena Newmana – część 2

In Grafika on 4 czerwca, 2012 at 6:00 am

Przeglądu rysunkowych śliczności część druga. Tak wypadałoby zacząć ten wpis, bo na wokandę powraca spec od erotyki i perwersyjnych widoczków, Ben Newman. Czy są to dość niewinne pin-upy, czy całkowicie odjechane, mroczne sadomasoscenki – jego unikalne wyczucie tematu sprawia, że obcowanie z grafikami spod jego ręki jest niezwykle przyjemne (wszelkie dwuznaczności zamierzone).

Przy okazji udowadnia, że świat mackowatych maszkaronów, dziwacznych demonów oraz zagrożeń zarówno seksualnie nacechowanych, jak i owocujących krwawą mazią na ścianie nie musi być wcale taki zły. Bo w każdych okolicznościach liczy się przede wszystkim urocze towarzystwo ;).

Wszystkich miłośników i miłośniczki kobiecych wdzięków wypada więc zaprosić na dokładkę. A uwierzcie – pierwszy przegląd był smakowity, ale zostawiliśmy sobie parę asów w rękawie!

h

Seksowne dziewczęta Bena Newmana

– część 2

h

Wszystkie obrazy należą do Bena Newmana – © copyright Ben Newman 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora jest zabronione.

h

Fistful of Blood

h

Daddy’s Girl

h

Bikini Bible Chan

A tu należy się wtręt – prezentowana powyżej postać niebiańskiej wojowniczki rodem z dziwnego anime to swoista maskotka przybytku The Mecha Fetus Visublog – odważni znajdą na nim więcej grafik różnych twórców z jej udziałem, a także wiele, wiele innych bardzo absurdalnych/japońskawo dziwacznych/chorych obrazków.

h

Mishap on International Space Station

h

Suggestible

h

***

h

Trupy i radzieckie kosmonautki, psychiatryk z fetyszowego piekła rodem, dzielne kowbojki, ośmiorniczki i walczące ze złem sexy kapłanki  – przyznacie, dzisiejsza prezentacja była pełna różnorodnych wrażeń! Nasze spotkanie z rysunkami Bena dobiega końca, zachęcamy jednak raz jeszcze do poznania reszty jego różnorodnej, ale zawsze elektryzującej twórczości.

Blog Bena

Strona, na której można kupić grafiki

Facebook Bena

h
  1. Oby więcej takich galerii 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: