polskie centrum bizarro

Zombie Hugz Day czyli przytul zgniłka w Krakowie

In Różne, różniste on Listopad 27, 2012 at 8:20 pm

Niby człek, a jednak już nie bardzo. Idzie toto, powłócząc nogami. Wzrok jakiś taki mętny, morda rozdziawiona, szczęki smutnie kłapią. Wygląda jakby z grobu go wyjęli – co dalekie od prawdy nie jest – a ciuchy ma też niezbyt modne, podarte takie i całe glebą utytłane. Jest niezbyt rozmowny, poza tęsknymi jękami i burknięciami, ale bardzo kontaktowy – tylko kogoś (żywego) zobaczy, to już leci się przywitać. I choć nie pachnie Chanel no. 5, ale jak się nos zatka to…

Aż chce się przytulić, nie?

Okej, dobra ludziska, nie każdy chciałby zombiaka w swe ramiona chwycić. Można założyć, że nawet zdesperowany nekrofil by się nie pokusił. Ciężko bowiem przejść do porządku dziennego nad faktem, że uścisk z zombie zakończy się niechybnie konsumpcją tkanki mózgowej przez sympatycznego ożywieńca. Ale już 1 grudnia mieszkańcy Krakowa oraz inni entuzjaści ekstremalnego okazywania czułości będą mieli okazję przekonać się, jak to naprawdę jest!

h

niedobre literki zapraszają:

ZOMBIE HUGZ DAY

h

Zawsze zachęcamy do brania udziału w różnych dziwnych aktywnościach – bez nich życie byłoby smutniejsze, nieprawdaż? Drużyna odpowiedzialna za organizację Zombie Walk Kraków, w której składzie znajduje się też dobrze wam znany z naszych łamów Rafał Christ, stanęła na wysokości zadania i oferuje wszelkim entuzjastom oraz miłośnikom kolejną okazję do wskoczenia w szaty nieboszczyka i zaaplikowania sobie bijącego zgnilizną po oczach make-upu. Dzięki ich staraniom na Krakowskim Rynku dojdzie do bezpośredniego kontaktu między zombie i wszystkimi, którzy chcieliby ich przytulić, ot tak, od serca (za ewentualne pogryzienia odpowiedzialności nikt nie bierze). Krótko mówiąc – żaden bizarrofil-horrorofil nie może takiej okazji przegapić.

Polecamy i zapraszamy – żywych lub (najchętniej) martwych!!! Pokrak vel Paskud już się cieszy, bo to jedna z niewielu okazji, kiedy może naprawdę wmieszać się w tłum. Wy też na pewno dacie się porwać zabawie!

A teraz info od organizatorów:

ArrghhHH..!

Zapraszamy wszystkich na Zombie Hugz Day, spontaniczny event stworzony trochę na boku i zdecydowanie dla zabawy. Ekipa Zombie Team razem ze świeżo zzombifikowanymi organizatorami zamierza odpowiednio się ucharakteryzować i rozdawać przytulaśne ugryzienia całemu Rynkowi – i to już za tydzień!

Mamy niewiele czasu, żeby zebrać jak najwięcej chętnych. Super byłoby móc zrobić sobie z Wami zdjęcie, i obserwować nerwowych przechodniów 😉

Dołączcie do nas jako zombie lub nasze ofiary 😉

W trakcie eventu będziemy rozdawać karteczki z naszym info, a o 15.00 weźmiemy udział we flashmobie FREEZE – na dźwięk hejnału wszystkie zombie znieruchomieją, by siać zamęt w umysłach niewinnych.

Nie może Cię tam zabraknąć!

Zapraszamy na event na fb:  http://www.facebook.com/events/447176068652640/
Naszą stronę internetową:  http://zombiewalkkrakow.blogspot.com/
I fanpage:  http://www.facebook.com/zombiewalkkrakow

h
h
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: