polskie centrum bizarro

Poszukiwany, poszukiwana, czyli Niedobre Literki werbują

In Różne, różniste on 29 marca, 2013 at 6:00 am

pakud i want youPaskud, jak każdy już sobie pewnie uświadomił (jeśli nie, to powinien), jest bizarrowym bogiem. A w dobrym tonie jest, by bogowie posiadali wyznawców, których można na różne i różniste sposoby testować.

Nie bójcie się jednak. Nikt nie będzie Was krzyżował, oprowadzał przez czterdzieści lat po pustyni, ani przypiekał żywym bądź martwym ogniem. Choć ta ostatnia opcja jest niezwykle kusząca.

Jego wszecheminencja Paskud ma wobec najwierniejszych wyznawców bardzo daleko idące plany. O jakich planach mowa, dowiecie się spoglądając nieco niżej. Mile widziane będzie czytanie jego słów na klęczkach oraz mamrotanie pod nosem plugawych zaklęć w którymś z zaginionych języków, choć nie jest to konieczne.

h

Poszukiwany, poszukiwana

h

Portal Niedobre Literki rozwija się niezwykle prężnie. Oznacza to, że bizarro staje się nad Wisłą gatunkiem coraz popularniejszym, co cieszy naszą chorą brać niezmiernie. Dlatego, co było do przewidzenia (prorokował o tym nawet Nostradamus w jednym ze swoich czterowierszy),  ekipa NL, pod natchnieniem Paskuda, postanowiła zacząć co pewien czas wydawać Niedobroliterkowy nieregularnik. Niestety, nawet wspomagani przez nieograniczone moce naszego jednookiego patrona, nie jesteśmy w stanie podołać temu zadaniu sami. Dlatego poszukujemy chętnych, którzy wspomogliby to wiekopomne przedsięwzięcie. Jesteśmy zainteresowani wszelkimi przejawami zakręconej twórczości.

– grafiki

– komiksy

– opowiadania

– poezja

– felietony

– recenzje

Wszystko to oczywiście w klimacie bizarro. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres: kurwicycek@interia.pl – z „nieregularnik” w tytule maila.

h

               Nie pytaj, co bizarro może zrobić dla Ciebie, ale co Ty możesz zrobić, by rozpropagować bizarro 

h

wantyou

h
  1. Adres zgłoszeń ukryty w iście bizarrowo sadystyczny sposób. 😉

  2. A będą jakieś dodatkowe informacje lub może „zadane” teksty? W przypadku publicystyki czasem łatwiej dostać w pysk tematem z zewnątrz. 🙂

    • Póki co nie mamy tematu przewodneiogo tego numeru, więc ciężko coś narzucać… Najlepiej napisz o tym co Ci w duszy gra 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: