polskie centrum bizarro

Karol Mitka jest „Z Bizarro Za Pan Brat”, czyli nowa bizarryczna publikacja!

In Książka, Patronat, Różne, różniste on 24 stycznia, 2014 at 6:00 am

okładkaTak się czasem zdarza – na szczęście coraz częściej, choć wciąż zbyt rzadko – że i na polskim rynku, czy to w Internecie, czy na papierze, zjawi się coś obszerniejszego, a bizarrycznego. I zawsze, nie chwaląc się (a właściwie chwaląc się, tylko ta cholerna grzeczność :P), taką publikację prokuruje ktoś, kogo można powiązać (w śledztwach CBA wszystko wychodzi) z literkami. I dziś także mamy przyjemność (Paskud już się rozpłakał, a że oczu mu poskąpiono, stracił przez to całkowicie pole widzenia) zaprosić was do lektury takiej właśnie książki – a dokładniej zbiorku opowiadań.

Wykonując należną sobie funkcję, ten zbiorek zbiera zaś liczne i różnorodne teksty Karola Mitki, czyli niestrudzonego piewcy perwery, obleśności i niepoprawności politycznej, który jest, oczywiście, także stałym członkiem naszej ekipy. Kontynuując kiepskie gry słowne (gdyby Paskud miał okulary a la Horatio z CSI, to właśnie by je wkładał, ale j/w, jedno oko i takie tam) – Karol jest Z Bizarro Za Pan Brat i wam to udowodni… piórem.

h

Z Bizarro Za Pan Brat

już do pobrania

h

okładka

h

Jak sugerują egipskie klimaty na okładce, Z Bizarro Za Pan Brat jest efektem swego rodzaju wykopalisk – nie, żeby było w tym cokolwiek archaicznego. Zbiorek zawiera teksty Karola, które ukazywały się już wcześniej w wielu miejscach Internetu i nie tylko, między innymi opowiadania publikowane na stronie Nowej Fantastyki czy, jakże by inaczej, u nas na literkach. Wyszedł z tego wybór pokaźny i treściwy – jak treść żołądkowa, chciałoby się rzecz, a ta nieraz z pewnością podejdzie co po delikatniejszym czytelnikom (hmm, ale czy tacy w ogóle się za bizarro biorą?) do gardeł, bo zasada całkowitego braku cenzury to jedyna zasada, której autor nigdy nie łamie. Przemoc, seks, więcej przemocy, więcej seksu, wulgarność, szok, humor, groteska… czego tu nie ma? Zapraszamy odważnych!

h

E-book można pobrać TUTAJ.

h

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: