polskie centrum bizarro

Karol Mitka – Śmieciowisko (zapowiedź… prawdziwej masakry)

In Patronat on 13 lutego, 2014 at 6:00 am

Okładka ŚmieciowiskoOj, co poniektórzy literkowi bizarrosprawiacze rozbestwili w tym roku, oj. To „oj” to z dumą wypowiadane, bo dumę odczuwa każdy z nas, gdy któraś z pociech imć Paskuda wywinie coś konkretnego. A Karol Mitka wywija ostatnio jak nikt. Nie tak dawno udowadniał nam, że z bizarro to on jest za pan brat, a teraz znienacka zaprasza na śmieciowiska jakieś. Czy przyjąć zaproszenie? A jeśli tak, to z jakim trunkiem należy pojawić się na takiej imprezie?

Na drugie pytanie odpowiedź znają jeno Siły Wyższe, ale na pierwsze to chyba raczej oczywista jest… No pewnie, że tak i natychmiast.

Dodamy tylko, bo trzeba, że za kolejną literacką terapią szokową (tak, ten rodzaj terapii, po której dopiero potrzeba… terapii) Karola stoi wydawnictwo Horror Masakra, prowadzone przez niezastąpionego Tomasza Siwca, co się inaczej MordumX na niego woła. Śmieciowisko inauguruje zacną (można to powiedzieć spokojnie już w przedbiegach) serię wydawniczą pod tytułem Zeszyty Grozy Horror Masakry. Robi się gorąco i oby tak dalej.

h

Śmieciowisko

h

Ziutek to typowy nastolatek – pryszczaty, uzależniony od masturbacji perwers, lubujący się w oglądaniu zwyrodniałych pornoli.

Pewnego dnia traci zdobyty z trudem skarb, bez którego już nigdy nie będzie mógł zaznać rozkoszy orgazmu.

By go odzyskać, wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż do innego wymiaru. Podróż, w trakcie której zrozumie, że nawet ucieczka do odmiennej rzeczywistości nie uchroni go przed odpowiedzialnością za swoje czyny.

Śmieciowisko to jedna z nielicznych na polskim rynku opowieści z gatunku bizarro fiction. Jest tu wszystko, co podobało Ci się w powieściach zagranicznych autorów – absurdalne poczucie humoru, groteskowi bohaterowie, a przede wszystkim fabuła tak zakręcona, że węzeł gordyjski chowa się przy niej ze wstydu.

h

Ta nowela jest tak obrazoburcza, że nie odważyło się jej wydać

żadne z kilkudziesięciu wydawnictw, do których została wysłana.

h

Jedynie wydawnictwo Horror Masakra miało na tyle odwagi,

by udostępnić tę opowieść szerszemu gronu czytelników.

h

Jest to zatem niepowtarzalna okazja,

by zapoznać się z gatunkiem bizarro w polskim wydaniu.

h
h

Okładka Śmieciowisko

h

Karol Mitka napisał nowelę o fabule tak masakrycznie zeschizowanej, że bledną przy niej nawet najbardziej kontrowersyjne pozycje na rynku. Po tej lekturze wasze mózgi zatrzęsą się w pouderzeniowym szoku. Gwarantuję!”

MordumX
h
h

Wkrótce do nabycia w wydawnictwie Horror Masakra w serii:

„Zeszyty Grozy Horror Masakra”

h

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: