polskie centrum bizarro

Ekipa na Pyrkonie

In Akcje Literackie, Różne, różniste on 17 marca, 2014 at 6:00 am

niedobreliterki2Choć dopiero marzec i wedle standardów naszej okolicy klimatycznej po ulicy powinny jeszcze zaiwaniać niedźwiedzie polarne i te śmieszne ciężarówki od sypania solą (no co, pamiętacie zeszły rok?), okazuje się, że gdzieniegdzie i coraz częściej przyświeca słoneczko. Czyli wiosna za pasem. Czyli czas najwyższy ruszyć zdrętwiałe od snu zimowego tyłki.

Tak, tak – jak już to bywało (i to bywało ostro), Paskud wysyła emisariuszy w Polskę, żeby głosili Niedobrą (Ale Na Pewno Zdrowo Pogrzaną) Nowinę. Za biz-kaznodziejów (zdecydowanie nieświętych) robić będą niezastąpieni w tej dziedzinie zawodnicy, a owo pierwsze w tym roku spotkanie z dziwną jak mało co literaturą odbędzie się na pewnym wielkim konie, co to z pyrami ma coś wspólnego (?), więc okazja na wypasie, wpadajcie!

h

Bizarro na Pyrkonie 2014

h

pyrkonowy banerek

h

Już w najbliższy piątek tajni agenci jego dziwaczności Paskuda w składzie: Kazimierz Kyrcz (Juniorem zwany) i Dawid „Holy” Kain zagoszczą na poznańskim Pyrkonie, gdzie poza prelekcją o Kathe Koi i Cailtin R. Kiernan, mierzeniem zawartości krwi w horrorze, a także ogólną lansjerką, wygłoszą kazanie pod wiele mówiącym tytułem „Przeleciałem córkę Szatana” bizarro fiction vs horror eksperymentalny vs Wojna świrów.

h

Więcej szczegółów znajdziecie tu:

http://www.pyrkon.pl/2014/index.php?go2=program&menu=1#blok_id1

Zapraszamy najmocniej!

h

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: