polskie centrum bizarro

„GOREktyw” – patronat

In Akcje Literackie, Opowiadania, Patronat on Lipiec 8, 2014 at 6:00 am

gorektyw-2Oko to wrażliwa część ludzkiego ciała. Jest takie miękkie, delikatne, a jak się przyciśnie (wcale nie mocno, Wysoki Sądzie, wcale nie mocno), to coś wodnistawego od razu wypływa. Oko, choć jest od patrzenia, zadziwiająco często tego patrzenia odmawia, o zaprzestanie domagając się niezbyt komfortwo. O tak, czasem bywa, że człowieka gałki oczne bolą (zwłaszcza „dzień po”).

W takich sytuacjach, jeśli już doprowadzimy szare komórki do stanu względnej używalności, warto czegoś posłuchać. I oto nadarza się po temu świetna okazja – otóż w poniedziałek 7.07.2014r. wystartował polski serial grozy/bizarro „GOREktyw”. Inicjatywa ta jest absolutną nowością w naszym polskim grajdołku, bo mimo że audiobooki, podcasty i inne tego typu nagraniowe rzeczy to się zdarzają, tak rozbudowanego i konceptualnego horrorowego projektu jeszcze nie było.

h

Wystartował GOREktyw

h

7_07_big-czarne-zielone

Na pierwszy ogień poszło opowiadanie „Wigilijne psy” Łukasza Orbitowskiego. 14 kolejnych odcinków – całkowicie za darmo – będziecie mogli obadać w internecie co poniedziałek.

Dlaczego serial będzie za friko? Otóż, jego twórcy twierdzą, że chcą promować to, co najbardziej kochają, czyli dobrą literaturę grozy i słuchowiska! Jaka jest prawda? Paskud, zajęty obieraniem biedronek i robieniem z nich kompotu, milczy uparcie. Niedobroliterkowa ekipa jest natomiast skłonna wierzyć ekipie GOREktywu. Wszak ekipa z ekipą powinna się dogadywać… Od was, drodzy słuchacze/oglądacze zależy, czy w przyszłym roku powstanie kolejny sezon! Trzymamy kciukasy!

h
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: