polskie centrum bizarro

BookRage na groźno

In Akcje Literackie, Książka on 5 listopada, 2014 at 6:00 am

q58w78owPaskud lubi się pchać w różne miejsca. Zwykle po to, by się porozpychać, ale nawet jak się nie uda mu się wymusić od tłumów uwagi, to i tak przyłazi pobywać przynajmniej. A jak on bywa, to bywa na całego, więc lista miejsc, gdzie nie wpuszczają jednookich przystojniaków z dziwnym błyskiem w rzeczonym oku, non stop się wydłuża.

Jednak znajomi Paskuda, o dziwo, ostracyzmu przez to jeszcze nie zaznali. Wręcz przeciwnie, bywają wszędzie, wszem i wobec.

A że akurat zaczęła się kolejna edycja Książkowej Wścieklicy (tłumaczenie luźne tłumacza wyluzowanego pod wpływem substancji luzujących), to i okazało się, że tam ich też zaniosło (co poniektórych nawet ponownie). Nie wiadomo, co na to organizatorzy 14-stej już edycji tego zacnego i chyba już mocno zakorzenionego na naszym rynku literackim przedsięwzięcia i czy dobrze przemyśleli decyzję o zaproszeniu do puli naszych… Ale ważne, że nasi już tam są i robią nieźle zapętloną rewoltę!!!

h

Reprezentacja niedobrych

w 14 edycji BookRage

pod hasłem Oblicza Grozy

h

screenshot_from_2014-11-02_22_31_05

h

Tak, tak, dwóch naszych speców od bizarro i nie tylko, czyli Kazimierz Kyrcz Jr i Dawid Kain trafiło ze swoimi książkami do najnowszej akcji BookRage. Ich powieści „Podwójna pętla” i „Za pięć rewolta” można nabyć w pakiecie razem z takimi tytułami jak: „Rękopis znaleziony w gardle” Łukasza Orbitowskiego, „Dzieła zebrane” Stefana Grabińskiego, „Carmilla” Sheridana LeFanu oraz „Na ziemi niczyjej” Anny Brzezińskiej i Grzegorza Wiśniewskiego. Cena przystępna, bo „co łaska”…

10603525_610819005707331_778745712382086506_nPetla
h

Szczegóły znajdziecie poniżej:

http://bookrage.org/

h

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: