polskie centrum bizarro

Smakosze 2 czyli polecanki filmowe

In Różne, różniste on 20 listopada, 2014 at 6:00 am

niedobreliterkibizarrotv3Parcie na szkło może być chorobą cywilizacyjną, zgoda. Każdy chciałby być na szkle pokazany, choćby na chwilę, choćby i w necie, ale przed kamerę większość chętnie się wepcha. Parcie na szkło nie jest też groźne, albo przynajmniej znajdą się groźniejsze parcia. Parcie na hajs, choćby, parcie na fejm. Nawet dolegliwości ledwo tylko pokrewne, jak wyparcie czy zaparcie, potrafią być groźniejsze.

A skoro już ustaliliśmy, że parcie na szkło niczym strasznym nie jest, to możemy spokojnie obgadywać, komu w otoczeniu Paskuda zdarza się na to zapaść.

Sam Paskud czasem też podobnie ma, zaznaczmy, ale dość przykro się objawia. No wiecie, dorosły cyklop molestujący lustro to nie jest znośny widok, oj nie. Ale oprócz tego odważnie eksperymentującego z taflami szkła psychopaty, do szkła mają słabość także jego przyboczni. I to tak mocną, że sami się kręcą, żeby tylko pokazać na ekranach. Przedstawmy więc, co tam sobie wymodzili…

h

Smakosze 2

h

Czasem tak się zdarza, że udaje się zapiąć, sorry, dopiąć coś do końca. Dwóm członkom… cholera, ciągle te brzydkie kojarzenia! W każdym razie dwaj niedobroliterkowcy tj. Kazek Kyrcz i Dawid Kain znów umaczali (fe, a fe!) swoje paluchy w projekcie filmowym, i wreszcie – po dwuletnim okresie produkcji – można efekty ich niecnej działalności oglądać na tubie. Chodzi rzecz jasna mowa o „Smakoszach 2 czyli Spirytus Moments” czyli superpordukcji oskarów godnej:

h

h

W ramach przypinajki polecamy jeszcze „jedynkę”:

h

h

a dla tych, którzy nie mają dość wygłupów Kazka, jego gościnny występ w Bojowych Chomikach z Saturna:

h

h

Zarówno Kazek jak i Dawid odgrażają się, że w planach mają też zakończenie sagi, czyli Smakoszy 3… Trzymajmy kciuki, żeby na groźbach się skończyło!

h
  1. Szkoda, że znowu dźwięk macie z kamery. Zupełnie niepotrzebnie obniża to jakość całości. Różnica byłaby ogromna przy sensowniejszym nagrywaniu, Wiem, budżet był zdecydowanie poniżej 10 mln, ale są na to sposoby. Można np. komórkę ustawić na nagrywanie i zawiesić albo na kiju trzymać nad kadrem (taki boom pole dla biedaków). Potem się to skleja z obrazem kamery i powinno być znacznie lepiej.
    Scena z wanną najlepsza, bo tam się dzieje, a nie siedzi i opowiada! Powodzenia przy części trzeciej!

  2. Dzięki za dobre słowo! Obiecaliśmy sobie, że przy trzeciej części rzeczywiście musimy poprawić dźwięk… W „dwójce” mamy muzę robioną już pod skręcony materiał, a nie dopasowywany z gotowców, więc powoli do przodu… a jak znajdzie się sponsor (na przykład jakiś browar), to zrobi się długi metraż 🙂

  3. Smakosze 3 – tłucze się zombiaki i na hamburgery do budek z fastfoodem przerabia. W końcu jest kryzys, padlina nie śmierdzi…

  4. Niezły pomysł! Bardzo na czasie – szczególnie, że zimą każdy chętnie łyknie coś ciepłego ;P

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: