polskie centrum bizarro

Groteskowe postacie Michała Danielewicza

In Grafika on 6 grudnia, 2014 at 6:00 am

Schab z przyszłościPamiętacie, że przy rozstrzyganiu zaawansowanego konkursu przebąkiwaliśmy, że będziemy od czasu do czasu puszczali jakieś cynki na temat antologii? Cóż, ściemy nie było w tym ni grama (choć Paskud ściemnia na funty głównie, bo nadal uważa, że anglosaskość jest w modzie). Dziś pokażemy wam coś w temacie. Pokażemy jest tu słowem kluczem, bo będzie to jednocześnie kawał graficznej uciechy dla oczu…

Panie i panowie, chcielibyśmy wam przedstawić wspaniałego (i dziwnego jak noszenie kalesonów na spodnie, a nie pod) artystę, Michała Danielewicza. Jego prace na pewno przypadną wam do wypaczonego gustu. I to bardzo dobrze, że przypadną, bo właśnie ilustracja spod jego ręki będzie zdobiła okładkę Bizarro dla Zaawansowanych, czyli naszego przyszłorocznego wypieku z serii „antologie, za które może wydziedziczyć cię rodzina”!

h

Groteskowe postacie Michała Danielewicza

h

Zanim jednak przejdziemy do widowiska graficznego, najpierw klasycznie parę słów o artyście… Dziś właściwie od artysty, bo w paru żołnierskich słowach przedstawi się dla was sam mistrz wizualizacji dziwnych kreatur:

Nazywam się Michał Danielewicz, tańczę breaka, obcuję z Pudlem i maluję obrazki. Podkreślając, że nie chcę nikomu wchodzić w dupę, uważam że niedobre literki, które zdarza mi się odwiedzać raz na jakiś czas, są naprawdę dobre.

Krótko i na temat, prawda? My ze swojej strony dodamy jeszcze, że Paskud wie, że trafił na mentalnego followera bizarrycznego toku myślenia, kiedy dostaje obrazek podpisany jako Schab z Przyszłości… Od tej grafiki zacznijmy więc prezentację!

h

Wszystkie prezentowane grafiki należą do: Michał Danielewicz© 2014.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

h

Schab z przyszłości

h

DT2

h

ktosiek

h

rapa tapa1

h

coś3

h

drud2

h

asdasdasdasdasd

h

IMG_1933

h

***

h

Fajne obrazki, nie? Wiemy, to nie jest za bardzo ambitne i wybitne podsumowanie, ale co zrobimy, jak one są fajne… i fajne. Michał niewątpliwie nie tylko jest obiecujący, ale właściwie już te obietnice spełnia. I zapewne nieraz jeszcze pozytywnie nas zaskoczy. Tyle w temacie, póki co przynajmniej, a poniżej zapodajemy linki do miejsc w sieci, gdzie znajdziecie więcej jego grafik:

h

digiart

portfolio Issuu

Portfolio-blog

h

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: