polskie centrum bizarro

„Zwierzyna” by Maciej Kaźmierczak

In Książka, Różne, różniste on 3 grudnia, 2015 at 6:00 am

ZwierzynaNiedobre literki kuźnią talentów są i basta. Grono naszych autorów, którzy publikują w kraju i wszechświecie, którzy wydają książki, albumy, dy- i trylogie, a także robią karierę w holyłudzie (to akurat pieśń przyszłości, ale wierzymy, że nieodległej!) sukcesywnie rośnie.

Z prawdziwą przyjemnością śpieszymy donieść, że właśnie dołączył do nich Maciej Kaźmierczak, który na dniach opublikował swój zbiór opowiadań Zwierzyna.

Zwierzyna

Poniżej notka o zbiorze, dostarczona nam przez samego Macieja:

Dwadzieścia niezwykłych światów, dwadzieścia obrazów, ukazujących czające się za rogiem zło. Dwadzieścia kroków w nieskończoność. Każdy z nich odbierze Ci pewność, gdzie kończy się mroczna rzeczywistość, a zaczyna koszmar pełen grozy.

Przyjrzyj się zwierzynie, która raz ucieka, a raz sama atakuje. Poznaj tajemnice otaczającej nas rzeczywistości, o których często boimy się rozmawiać, pytania, na które nie ma odpowiedzi. Zastanów się nad sensem istnienia, nad koszmarami tych, którzy umierają, uciekają lub chcą powrócić, lecz zgubili drogę w labiryncie.

ZWIERZYNA – upoluj ją! Ale najpierw odwróć się i sprawdź, czy to za Tobą nikt nie idzie.

„Zwierzyna” to zbiór dwudziestu opowiadań, których nie da się jednoznacznie zakwalifikować gatunkowo. Jest debiutem książkowym Macieja Kaźmierczaka, autora ponad sześćdziesięciu opublikowanych opowiadań, redaktora oraz grafika, absolwenta II LO w Kutnie, studenta filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim.

Publikacja jest dofinansowana przez Prezydenta Miasta Kutno. Książka została wydana przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół II LO im. Jana Kasprowicza w Kutnie, dostępna jest w siedzibie wydawcy w Kutnie oraz za pośrednictwem strony książki pod adresem: www.zwierzyna.kasprowicz.edu.pl.

h
  1. […] Niedobre Literki o „Zwierzynie” Macieja Kaźmierczaka: TUTAJ […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: