polskie centrum bizarro

Naukowo o Zombie, czyli „Zombie w kulturze” już są!

In Różne, różniste on Marzec 4, 2016 at 6:00 am

niedobreliterki2Co wierniejsi fani Paskuda i niedobrych literek wiedzą, że nasza bizarrystyczna komuna wspiera mniej lub bardziej prężnie (aczkolwiek nigdy wiotko!) nie tylko krótką formę, lecz również długą! I to bez podtekstów. Miło nam donieść, że są już Zombie w kulturze. Jest to pozycja na wskroś naukowa, a mianowicie powstała jako pokłosie konferencji w Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka – Ciniba. Redaktorką dzieła jest dr Ksenia Olkusz.

Mamy nadzieję, że nie trzeba tutaj dalszych uściśleń. Ale niechaj będzie, specjalnie dla tego pana pod ścianą, co to mu głowa opadła: rzecz jest o Zombie. O Zombie w kulturze, co poniekąd wynika z samego tytułu. Zombie to fenomen, który od wielu lat zdaje się utrzymywać na trwałej i mocnej pozycji w światku kultury popularnej… Na trzystu stronach rzeczonego dzieła pojawia się mnóstwo bezcennych informacji, które zainteresują nie tylko zaciekłych fanatyków nieumarłych bohaterów, ale i osoby, które… hm… chciałby wiedzieć jak sobie z nimi radzić, gdyby naprawdę doszło do epidemii Z.

Potrzebujecie dalszej zachęty? Okay, ale to już naprawdę ostatnia, ostatnia. I tak, również dla tego pana pod ścianą. Zombie w kulturze są pozycją dostępną wyłącznie w dystrybucji elektronicznej i to za darmo.

Zainteresowani? Szczegóły niżej.

Reklama facebook

 

O projekcie przeczytacie TUTAJ. Ze strony możecie ściągnąć publikację, ale jeśli jesteście tak leniwi jak piszący te słowa, to oto link bezpośredni: TUTAJ. Nie zapomnijcie jednak docenić Twórców, chociażby dobrym komentarzem!

Stanowczo zachęcamy do lektury!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: